O NÁS

Vitajte v mojom eshope plnom krásnych gumičiek a doplnkov do vlasov, ktoré šijem sama. 

Ako vznikla moja značka Nina Scrunchies?

Mojou túžbou a snom bolo mať vlastný obchod s detským obečením. Ako roky plynuli, tak sa môj sen o detskom obchode pomaličky rozplýval. Pri mojej z jedných objednávok z detského eshopu COCCODRILLO som v mojom balíku našla ponuku na otvorenie obchodu. Nezaváhala som a môj prvý obchod som otvorila v roku 2020 a ďalši som otvorila v auguste 2022 v Dunajskej Lužnej, ktorý prevádukuje doteraz. Tam vznikla moja myšlienka vyrábať produkty, ktoré budem predávať v našom obchode.

Prečo práve NINA SCRUNCHIES?

Vo svojom obchode trávim veľa času a vnukla a mi myšilenka,  že by som začala vyrábať vlastné doplnky, ktoré by nosili nielen malínké deti, ale aj slečny, teenegerky, maminy a babky. Dnes sa naše gumičky predávajú v kamennej predajni každý jeden deň a zákazníčky si ich pochvaľujú.Opätovne sa vracajú vybrať si ďalší TOP kúsok do svojej scrunchies zbierky, čo ma nesmierne teší.

Značku NINA SCRUNCHIES som pomenovala po mojej najmladšej dcére NINKE, ktorú som pripviedla na svet po 40-ke a je mojou veľkou inšpiráciu pre všetko, čo momentálne robím,  alebo sa momentálne snažím. :-)  Som hrdá na to, že vytváram kvalitné a originálne gumičky do vlasov, ktoré nie sú len módnym doplnkom, ale majú aj svoj vlastný príbeh. 

                                  Ja osobne                                              Moje deti                                                    Ja a moja najmladšia dcéra                    Môj obchod Coccodrillo                                                                                                                                                                                                                             Dunajská Lužná

Čo nájdete v mojom eshope?

Ponuka obsahuje hlavne gumičky vyrobené z príjemného a jemného umelého saténu, ktorý je šetrný k vlasom. Na rozdiel od bežných gumičiek NINA Scrunchies neťahajú ani nerozcuchávajú vlasy, a dokonca ich môžete nosiť aj pri spaní. V ponuke nájdete aj našu Novinku saténové čiapky vhodné pre kučeravé a vlnité vlasy

Naše látky nakupujeme výhrade od slovenských a českých doávateľov. Látky si dávame tlačiť, takže vieme zabezpečiť akékoľvek množstvo gumičiek, ktoré ponúkam na eshope. Taktiež máte možnosť si u nás objednať gumičky na zakázku. Každú jendu gumičku Vám viem zabaliť do darčekového balenia s venovaním.

Ďakujem, že nakujete na mojom eshope.

Vaša Ninka a Janka