Saténová čiapka veľká pre kučeravé a afro vlasy (XL)

Čo je  vlastne saténová čiapka NinaScrunchie pre kučeravé a afro vlasy?

Saténová čiapka veľká obojstranná Nina SCRUNCHIE je druh vlasového doplnku, ktorý je známy svojím charakteristickým dizajnom a funkčnosťou.  Naše saténové čiapky sú vyrobené z najjemnejšieho saténového materiálu, ktorý je príjemný na dotyk a zaručuje maximálny komfort počas nosenia.

Žiadne nepríjemné nosenie – len pohodlný zážitok.

Jemná na dotyk, silná pre kučery: Naša saténová čiapka je vyrobená s ohľadom na špecifické potreby kučeravých a afro vlasov. Materiál je nielen jemný na dotyk, ale aj dostatočne silný na ochranu krehkých kučier.

Prevencia proti lámavosti: Kučeravé a afro vlasy môžu byť náchylné na lámavosť a poškodenie. Naša čiapka je navrhnutá tak, aby minimalizovala trenie a prevrátila tento nežiaduci efekt, poskytujúc spoľahlivú prevenciu proti lámavosti.

Vlasová hydratácia : .je kľúčová pre kučeravé a afro vlasy. Saténový materiál nespôsobuje nadmernú stratu vlhkosti, čím pomáha udržiavať vaše kučery hydratované a zdravé.

Akú veľkosť si mám vybrať?

 V ponuke máme tri veľkosti S, M, XL. Satenová čiapka obojstranná veľká (XL).  je vhodná  pre kučeráve a afro vlasy. Obvod čiapky 52-54 cm.

POZOR: Ak  Vám nevyhovuje obvod čiapky, veľmi radi Vám ju ušijeme na mieru. Do poznámky v objednávke prosím uviesť obvod hlavy. 

Je saténová čiapka vhodná aj pre teba?

Odpoveď je jednoduchá – áno! Naše saténové čiapky sú navrhnuté pre všetky typy vlasov. Či máte jemné, hrubé, krátke alebo dlhé vlasy, saténová čiapka  je ideálnym doplnkom a pomocníkom.

Pre tých s citlivými vlasmi alebo vlasovou pokožkou môže byť saténová čiapka šetrnejšia než iné materiály. Na dotyk je jemná a hladká,

voči vlasom, minimalizuje riziko trhania a dráždenia.

Prečo by saténová čiapka  Nina Scrunchie nemala chýbať u každej ženy ?

     

Nie ste si istá, prečo by ste mali nosiť saténovú čiapku na spanie? Pozrite si náš článok a zistite 5 top dôvodov!

Starostlivosť o scrunchies a saténové čiapky: link

Parametre
Farba biela, kvetinová, viacfarebná, petrolejová
Veľkosť XL
Materiál Satén elastický
Zloženie 97% polyester + 3% elastan, Pevná gumička
Farba biela, kvetinová, viacfarebná, petrolejová
Veľkosť XL
Materiál Satén elastický
Zloženie 97% polyester + 3% elastan, Pevná gumička