Powered by Smartsupp

Saténová mašľa do vlasov zlatá

Široký výber pre každý štýl

V našej ponuke nájdete saténové mašle ( spony do vlasov) v rôznych farbách a vzoroch, ktoré sa hodia k akémukoľvek štýlu a príležitosti. Či už hľadáte jednoduchú čiernu mašľu pre elegantný a minimalistický vzhľad, alebo farebnú a vzorovanú mašľu, ktorá pridá vášmu outfitu veselý a hravý nádych, u nás určite nájdete to pravé.Saténové mašle a gumičky do vlasov: Dokonalá harmónia pre vaše vlasy.

Všestranný doplnok na každý deň

Napriek tomu, že saténová mašľa je ideálna pre formálne udalosti, jej všestrannosť ju robí perfektným doplnkom aj pre bežné nosenie. Môžete ju jednoducho pripnúť do vlasov, aby ste rýchlo a štýlovo upravili svoj účes na každý deň. Saténové mašle sú dostupné v rôznych farbách., 

Saténová mašla len pre vás

Či už hľadáte niečo jemné a diskrétne, alebo farebné a výrazné, určite nájdete kombináciu, ktorá bude vyhovovať vašim požiadavkám. Ak však nenájdete svoju obľúbenú farbu, nezúfajte. Stačí si vybrať zo vzoru gumičky a my vám ušijeme saténovú mašľu na mieru presne podľa vašich predstáv.

Štýlový doplnok na  svadbu a ples

Saténová mašľa je ideálnym doplnkom aj na svadbu alebo ples, kde je elegancia kľúčová. Jej jemný lesk a hladká textúra dokonale doplnia váš svadobný alebo plesový účes, pričom dodajú vášmu vzhľadu pôvab. Môžete si vybrať klasickú bielu mašľu pre tradičný svadobný vzhľad alebo odvážnejšie farby, ktoré ladia s vašimi šatami a celkovým štýlom.

Kvalita a pohodlie

Saténové mašle sú vyrobené z vysokokvalitného saténu, ktorý je jemný na dotyk a šetrný k vašim vlasom. Mašle sú ľahké a pohodlné na nosenie, takže ich môžete mať na hlave celý deň bez nepríjemných pocitov. Každá mašľa je precízne vyrobená, aby vám poskytla dlhotrvajúci a krásny doplnok, ktorý si zamilujete.

  Starostlivosť o scrunchies,saténové čiapky a doplnky: link

  Parametre
  Farba zlatá
  Veľkosť UNI
  Materiál Satén elastický
  Zloženie 97% polyester + 3% elastan, spona 6 cm
  Farba zlatá
  Veľkosť UNI
  Materiál Satén elastický
  Zloženie 97% polyester + 3% elastan, spona 6 cm